Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Gryficach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Składy osobowe stałych komisji Rady Miejskiej w Gryficach VIII kadencji w latach 2018 -2023

Składy osobowe stałych komisji Rady Miejskiej w Gryficach VIII kadencji w latach 2018 -2023

Stałe komisje Rady Miejskiej w Gryficach powołane zostały uchwałami:

- Nr II/5/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Komisji Budżetu i Finansów
- Nr II/10/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów,
- Nr II/6/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska,
- Nr II/11/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska,
- Nr II/7/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
- Nr II/12/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
- Nr II/8/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Komisji Edukacji, Kultury i Sportu,
- Nr II/13/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu,
- Nr II/9/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej,
- Nr II/14/2018 z dnia 04.12.2018 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej,
- Nr III/28/2018 z dnia 18.12.2018 r. w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji,
- Nr III/29/2018 z dnia 18.12.2018 r. w sprawie powołania Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji,
- Nr VII/70/2019 z dnia 26.03.2019 r. w sprawie przyjęcia rezygnacji radnej z funkcji członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji,
- Nr IX/93/2019 z dnia 28.05.2019 r. w sprawie przyjęcia rezygnacji radnego z funkcji członka Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
- Nr XV/146/2019 z dnia 29.10.2019 r w sprawie przyjęcia rezygnacji radnej z funkcji członka Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska oraz Komisji Edukacji, Kultury i Sportu,
- Nr XVII/174/2019 z dnia 30.12.2019 r. w sprawie przyjęcia rezygnacji radnego z funkcji Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu,
- Nr XX/211/2020 z dnia 28.04.2020 r. w sprawie przyjęcia rezygnacji radnego z funkcji członka Komisji Rewizyjnej,
- Nr XXI/219/2020 z dnia 27.05.2020 r. w sprawie odwołania Przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów,
- Nr XXI/220/2020 z dnia 27.05.2020 r. w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów,
- Nr XXI/221/2020 z dnia 27.05.2020 r. w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu,
- Nr XXII/240/2020 z dnia 30.06.2020 r. w sprawie powołania radnej do składu osobowego Komisji Rewizyjnej,
- Nr XXII/241/2020 z dnia 30.06.2020 r. w sprawie powołania radnej do składu osobowego Komisji Budżetu i Finansów.

I. Komisja Budżetu i Finansów

  1. Droździel Leszek - Przewodniczący Komisji
  2. Krajcer Mariusz - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Asztel Wiesław
  4. Domagalska Teresa
  5. Majewski Bogdan
  6. Malczewski Tomasz
  7. Mikulska Monika
  8. Omelańska Jolanta
  9. Pelc Marzena
  10. Smoleńska Beata
  11. Tokarczyk Krzysztof

II. Komisja Gospodarki i Ochrony Środowiska

  1. Pietrzak Wiesław - Przewodniczący Komisji
  2. Major Jan - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Majewski Bogdan
  4. Martynowicz Andrzej
  5. Tokarczyk Krzysztof

III. Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  1. Walczak Elżbieta - Przewodnicząca Komisji
  2. Szczygieł Andrzej Kazimierz - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Heilik Wincenty
  4. Kaszlej Tomasz

IV. Komisja Edukacji, Kultury i Sportu

  1. Dzięgielewski Grzegorz - Przewodniczący Komisji
  2. Pietrzak Wiesław - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Asztel Wiesław
  4. Heilik Wincenty
  5. Kaszlej Tomasz
  6. Krajcer Leszek
  7. Łabędzki Grzegorz
  8. Szczygieł Andrzej Kazimierz

V. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Krajcer Leszek - Przewodniczący Komisji
  2. Walczak Elżbieta - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Dzięgielewski Grzegorz
  4. Krajcer Mariusz
  5. Łabędzki Grzegorz
  6. Martynowicz Andrzej

VI. Komisja Rewizyjna

  1. Mikulska Monika - Przewodnicząca Komisji
  2. Dzięgielewski Grzegorz - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Krajcer Mariusz
  4. Malczewski Tomasz
  5. Omelańska Jolanta

Gryfice, dnia 30.06.2020 r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Luiza Kowalska 07-12-2018 15:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Zbigniew Szuszkiewicz 04-12-2018
Ostatnia aktualizacja: Luiza Kowalska 02-07-2020 15:01