Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Gryficach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryficach informuje, że został włączony do Projektu Sieci Pomocy Ofiarom Przestępstw w powiecie Gryfickim współfinansowanym ze środków Funduszu Sprawiedliwości z Ministerstwa Sprawiedliwości.

                                                              INFORMACJA

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryficach informuje, że został włączony do Projektu Sieci Pomocy Ofiarom Przestępstw w powiecie Gryfickim współfinansowanym ze środków Funduszu Sprawiedliwości z Ministerstwa Sprawiedliwości. Lokalny Punkt Wsparcia  dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Gryficach rozpoczął działalność w kwietniu 2019 r., i obejmuje swoim działaniem gminy powiatu Gryfickiego.

ZADANIA:

- Lokalny Punkt zapewnia wsparcie w uzyskaniu bezpłatnej, profesjonalnej pomocy psychologicznej, prawnej, socjalnej i innych świadczeń wyłącznie osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Zapewniamy pokrzywdzonym dyskrecję, wsparcie, poczucie bezpieczeństwa w zakresie świadczonej pomocy.

- Nawiązywanie współpracy z innymi podmiotami realizującymi zadania związane z niesieniem pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Za osobę pokrzywdzoną uważa się osobę fizyczną, która doznała krzywdy włączając w to uszkodzenia ciała lub szkodę psychiczną, cierpienie emocjonalne lub stratę ekonomiczną spowodowaną bezpośrednio przez działania lub zaniechania stanowiące naruszenie prawa karnego.

 

Lokalny Punkt Wsparcia dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Gryficach

Siedziba: 72- 300 Gryfice, ul. Plac Zwycięstwa 37,  pokój nr 3a ( parter)

Dyżury w poniedziałki i wtorki od godziny 15.00 do 18.00

Kontakt telefoniczny  537 757 123

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Luiza Kowalska 25-04-2019 08:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 25-04-2019
Ostatnia aktualizacja: Luiza Kowalska 25-04-2019 08:58