Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Gryficach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Alicja Bojówka 91-385-32-12 91-385-32-07 sekretarz@urzad.gryfice.eu
2 Jacek Borowiecki 913842047 borowiecki@zuk.gryfice.eu
3 Aneta Chruścielewska 91-385-32-53 91-385-32-07 chruscielewska@urzad.gryfice.eu
4 Daniel Igielski 91-385-32-21 91-385-32-07 igielski@urzad.gryfice.eu
5 Jan Gaca 91-385-32-60 gaca@urzad.gryfice.eu
6 Grzegorz Drążkowiak 91 38 53- 245 91 38 53- 207 drazkowiak@urzad.gryfice.eu
7 Grażyna Jarzembska 913853272 jarzembska@ops.gryfice.eu
8 Marzena Gładka 91-38-53-217 gladka@urzad.gryfice.eu
9 Małgorzata Gołąb 91-385-32-30 91-385-32-07 golab@urzad.gryfice.eu
10 Izabela Stachowska stachowska@urzad.gryfice.eu
11 Karina Markowska 91-385-32-38 91-385-32-07 kadry@urzad.gryfice.eu
12 Mariusz Kmiecik 91-385-32-02 kmiecik@urzad.gryfice.eu
13 Małgorzata Sikora 91-385-32-47 kulesza@urzad.gryfice.eu
14 Alicja Misiecka 91-385-32-16 91-385-32-07 brm@urzad.gryfice.eu
15 Katarzyna Młynarska 91-385-32-43 91-385-32-07 mlynarska@urzad.gryfice.eu
16 Dagmara Ratajczak 91-385-32-44 91-385-32-07 ratajczak@urzad.gryfice.eu
17 Włodzimierz Rączkowiak 91-385-32-52 91-385-32-07 raczkowiak@urzad.gryfice.eu
18 Katarzyna Sohn 913842047 sohn@zuk.gryfice.eu
19 Grzegorz Szredziński 91-385-32-51 91-385-32-07 szredzinski@urzad.gryfice.eu
20 Dorota Wawrzyniak 91 3853 271 wawrzyniak@ops.gryfice.eu
21 Leszek Wójcikiewicz 91-385-32-59 91-385-32-07 wojcikiewicz@urzad.gryfice.eu