eBoi
Jak załatwić sprawę?
Zarządy i Rady Osiedli Miasta Gryfice 2015-2019
ZARZĄDY I RADY OSIEDLI MIASTA GRYFICE
kadencja 2015-2019
Lp. |
Osiedle |
Skład Zarządu Osiedla, imię i nazwisko przewodniczącego, dane do kontaktu |
Członkowie Rady Osiedla (bez osób wchodzących w skład Zarządu) |
1. |
Nr 1 |
Grzegorz Sawicki - przewodniczący Justyna Nowak |
Grzegorz Sawicki |
2. |
Nr 2 |
Jacek Zdancewicz - przewodniczący Beata Smoleńska |
Lech Badtke |
3 |
Nr 3 |
Stefan Sołowiej - przewodniczący tel. 798-492-455 Władysław Makusz |
Janina Grochowicz Władysław Makusz Czesław Marzec Stefan Sołowiej Janusz Kaczmarek Paweł Kamiński Alicja Wiznerowicz Tomasz Malczewski Krzysztof Tokarczyk Krzysztof Stachowiak Monika Kusiakiewicz Władysława Łebedyńska Daniel Orłowski Tadeusz Kusiakiewicz Witold Jabłonowski |
4 |
Nr 4 |
Wiesław Malaca - przewodniczący Irena Nowak |
Wiesław Malaca |
Osiedle Nr 1
Ul.Nowy Świat (od torów do ul. Niechorskiej), Rapackiego, 6.Marca, Barakowa, Błonie, Gdańska, Gdyńska, Grunwaldzka, Łąkowa, Niechorska, Ks. St. Ruta( od torów do ul. Sienkiewicza), Obrońców Westerplatte, Orkana, Piaskowa, Podwiejska, Pomorska, Mała, Sopocka, Zielona, Słoneczna, Średnia, Reymonta, Sienkiewicza, Bolesława Prusa, Konopnickiej, Żeromskiego, Wybudowanie, Cicha, Kaliska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Adama Asnyka, Stanisława Palińskiego, Tuwima, Melchiora Wańkowicza, Przestrzenna, Mikołaja Reja, Wincentego Witosa, Brylantowa, Bursztynowa, Perłowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa i Turkusowa.
Osiedle Nr 2
Ul.Ks. St. Ruta (od ul. Niepodległości do torów), Wojska Polskiego, Strzelecka, Młyńska, Niepodległości, Podgórna, Wałowa, Plac Zwycięstwa, Mickiewicza, 3 Maja, Pocztowa, Kościuszki, 11. Listopada, Kamieńska, Trzygłowska, Wysoka Brama, Starogrodzka, Zdrojowa, Dworcowa, Ogrodowa, Wiśniowa, Irysowa, Osada Zdrój, Niekładzka, Marszałka Piłsudskiego, Cukrownicza, Armii Krajowej, Litewska, Górska, Wiejska, Orzeszkowej, Jasna, Leśna, Kamienna Brama, Nowy Świat (od ul. Marszałka Piłsudskiego do torów), Nadrzeczna, Klasztorna, Bracka, Szewska, Fabryczna, Wrzosowa, Koszarowa.
Osiedle Nr 3
Ul.Sportowa, Spacerowa, Parkowa, Sosnowa, 1.Maja, Klonowa, Rodziewiczówny, Tenisowa, Różana, Słowackiego, Bankowa, Działkowa, Brzozowa, Akacjowa, J.Dąbskiego (prawa strona w kierunku południowym, numery parzyste), Lipowa, Wierzbowa.
Osiedle Nr 4
Ul. J.Dąbskiego (lewa strona w kierunku północnym, numery nieparzyste), Broniszewska, Śniadeckich, Pionierska, Bydgoska, Grudziądzka, Kwiatowa, Polna, Warszawska, Osadnicza, Wesoła, Piastów, M.Curie Skłodowskiej, Słowiańska, Jaśminowa, Widokowa.
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Luiza Kowalska | 08-06-2015 11:03 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Luiza Kowalska | 08-06-2015 |
Ostatnia aktualizacja: | Luiza Kowalska | 08-06-2015 11:22 |