eBoi
Jak załatwić sprawę?
Składy Obwodowych Komisji Wyborczych wraz z funkcjami
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Alicja Janina Konarzewska
Zastępca Przewodniczącego Andrzej Szymański
CZŁONKOWIE:
Paulina Justyna Bernasińska
Katarzyna Kamińska
Maria Księżak
Jan Antoni Wymysłowski
Wiktoria Kadrzyńska
Daria Janina Krawczyk
Iwona Katarzyna Rogowska
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Edyta Agnieszka Dąbro
Zastępca Przewodniczącego Dominika Hoderna
CZŁONKOWIE:
Grzegorz Fedorczuk
Jerzy Józef Hoderny
Monika Liliana Kwiatkowska
Bogusław Adam Fluderski
Robert Paweł Kuźmicki
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Bożena Biłyj
Zastępca Przewodniczącego Agnieszka Nowacka
CZŁONKOWIE:
Malwina Garbaciak
Roman Maciejewicz
Anna Alicja Żołnowska
Bartosz Leon Kondratowicz
Julitta Pawlik
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Agnieszka Katarzyna Janek
Zastępca Przewodniczącego Piotr Kieler
CZŁONKOWIE:
Aleksandra Jadwiga Bober
Wanda Barbara Janecka
Renata Lucyna Rogowska
Eryk Sebastian Izdebski
Bartosz Kuźmicki
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Izabela Broszkiewicz
Zastępca Przewodniczącego Brygida Urszula Sułek
CZŁONKOWIE:
Zofia Genowefa Cieślakowska-Mitura
Ewelina Janina Kołodziej
Agata Iwona Leszak
Wojciech Daniel Górnik
Karolina Anna Kubczyk
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Iwona Anna Drobysz
Zastępca Przewodniczącego Agnieszka Natalia Kamińska
CZŁONKOWIE:
Katarzyna Marzena Antoniak
Damian Dominik Jaśnikowski
Andrzej Wieczorek
Katarzyna Bułhak
Aleksandra Katarzyna Owczarek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Krzysztof Kwocz
Zastępca Przewodniczącego Danuta Sioła
CZŁONKOWIE:
Karolina Julia Babiło
Dorota Henryka Dynakowska
Sylwia Grzesiczak
Magdalena Szczawińska
Weronika Dagmara Czerwińska
Bogusława Zofia Fedorczuk
Alicja Sowa
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Ilona Krzywak
Zastępca Przewodniczącego Kamila Monika Horbaczonek
CZŁONKOWIE:
Daria Ewa Bubik
Henryka Lachera
Magdalena Ewa Prokopowicz
Alfreda Zenona Szewczyk
Magdalena Żebrowska
Stanisława Maria Danielewska
Michał Miłosz Majchrzak
Agnieszka Sikorska
Krystyna Irena Wielgus
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Patrycja Laura Brożyńska
Zastępca Przewodniczącego Irena Maria Prusakiewicz
CZŁONKOWIE:
Andrzej Szczepan Kij
Marcin Krzysztof Mikulin
Mateusz Andrzej Olek
Wiesław Zemlik
Przemysław Jan Kondratowicz
Tomasz Leszek Młynarski
Wanda Raszke
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Magdalena Anna Chmielecka
Zastępca Przewodniczącego Beata Agnieszka Igielska
CZŁONKOWIE:
Agnieszka Dorota Artiuch
Magdalena Katarzyna Maciuła
Piotr Sać
Tadeusz Andrzej Żelaznowski
Kamil Paweł Kondratowicz
Marek Olszewski
Jolanta Janina Wrotniewska
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Agnieszka Kuźmicka
Zastępca Przewodniczącego Martyna Lewandowska
CZŁONKOWIE:
Paulina Katarzyna Bartniczuk
Tomasz Fijałkowski
Helena Łaniecka
Patrycja Stawicka
Dorota Bielecka
Anna Kubicka
Janina Józefa Pawlak
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Magdalena Agnieszka Gołębiewska
Zastępca Przewodniczącego Jolanta Kamila Wierzbicka
CZŁONKOWIE:
Stanisław Władysław Anioła
Kamila Maria Dombrowska
Anna Marianna Major
Agnieszka Marcinkowska
Izabela Agnieszka Bobrowska
Elżbieta Krystyna Jarosz
Władysław Makusz
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Bernarda Stanisława Żelaznowska
Zastępca Przewodniczącego Magdalena Szram
CZŁONKOWIE:
Wojciech Zbigniew Derlecki
Edyta Maria Seklecka-Grządziela
Grażyna Siwińska
Lidia Maria Świrko
Sylwia Anna Laskowska
Lidia Zenona Siergiej
Elżbieta Józefa Stołecka
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Sandra Sara Sać
Zastępca Przewodniczącego Paulina Trześniak
CZŁONKOWIE:
Jadwiga Elżbieta Adamus
Teresa Górska
Małgorzata Lucyna Kawa
Sylwia Katarzyna Sionek
Krzysztofa Brożyńska
Kazimierz Grzybowski
Robert Jacek Łobożewicz
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Paulina Daria Rzaniak
Zastępca Przewodniczącego Olga Patrycja Rzepecka
CZŁONKOWIE:
Sandra Bułhak
Izabela Barbara Stachowska
Jakub Żółtaszek
Kamila Anna Janiec
Leszek Piotr Wójcikiewicz
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Patrycja Zofia Gicewicz
Zastępca Przewodniczącego Barbara Katarzyna Kozłowska
CZŁONKOWIE:
Celina Grzybowska
Bogusława Szczawińska
Karol Zarosa
Marzena Majkut
Sławomir Adam Witkowski
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Patrycja Bułhak
Zastępca Przewodniczącego Anna Ewa Dudzińska
CZŁONKOWIE:
Anna Andżelika Gitalewicz
Dariusz Nicek
Zenon Rutkowski
Aneta Sylwia Kłys
Joanna Ratajczak
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Bartłomiej Tomasz Malczewski
Zastępca Przewodniczącego Aleksandra Joanna Trykacz
CZŁONKOWIE:
Marta Natalia Berska
Oskar Orzechowski
Irena Słoma
Wiktoria Natalia Kotecka
Małgorzata Irena Poźniak
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Marta Joanna Maciejewicz
Zastępca Przewodniczącego Wiesława Kieler
CZŁONKOWIE:
Dorota Magdalena Czupryniak
Aleksandra Nikola Siemaszko
Krzysztof Żółtaszek
Patrycja Grygorowicz
Dorota Zawadzka
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Agnieszka Ewa Skotnik
Zastępca Przewodniczącego Zenon Bronisław Szydlik
CZŁONKOWIE:
Jacek Bielicki
Krystyna Maria Szydlik
Lucyna Natalia Zientek
Maciej Dembiński
Anna Aniela Zielińska
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Leokadia Agata Goryniak
Zastępca Przewodniczącego Julia Anna Zinkiewicz
CZŁONKOWIE:
Małgorzata Krzysiek
Beata Walkowiak
Justyna Szczęsna
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22 w gminie Gryfice
SKŁAD KOMISJI:
Przewodniczący Małgorzata Alicja Sikora
Zastępca Przewodniczącego Sylwia Anna Kondratowicz
CZŁONKOWIE:
Stanisława Bogdanowska
Dalida Ratza
Aleksandra Danuta Fesio
Załączniki do pobrania
Pobierz | Rozpakuj |
---|---|
Pobierz spakowane pliki | Rozpakuj pliki i pobierz |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Daniel Igielski | 26-03-2024 20:25 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Daniel Igielski | 26-03-2024 |
Ostatnia aktualizacja: | Luiza Kowalska | 02-04-2024 12:35 |