Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Gryficach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Aneta Chruścielewska 91-38-53-253 91-38-53-207 chruscielewska@urzad.gryfice.eu
2 Daniel Igielski 91-38-53-221 91-38-53-207 igielski@urzad.gryfice.eu
3 Ewa Chojnacka 91 3853-216 91 3853-207 brm@urzad.gryfice.eu
4 Grzegorz Drążkowiak 91-38-53-245 91-38-53-207 drazkowiak@urzad.gryfice.eu
5 Marzena Gładka 91-38-53-217 91-385-32-07 gladka@urzad.gryfice.eu
6 Izabela Stachowska 91-38-53-243 91-38-53-207 stachowska@urzad.gryfice.eu
7 Marek Jędraszewski 91-38-53-242 91-38-53-207 jedraszewski@urzad.gryfice.eu
8 Joanna Łaniecka 91 3853-249 91 3853-207 laniecka@urzad.gryfice.eu
9 Karina Markowska 91-38-53-238 91-38-53-207 kadry@urzad.gryfice.eu
10 Luiza Kowalska 91-38-53-224 91-38-53-207 kowalska@urzad.gryfice.eu
11 Mariusz Matusiak 9138-53-254 91 3853-207 matusiak@urzad.gryfice.eu
12 Jolanta Mazurek 91-38-53-225 91-38-53-207 skarbnik@urzad.gryfice.eu
13 Karolina Mikulin 91-38-53-244 91-38-53-207 mikulin@urzad.gryfice.eu
14 Katarzyna Młynarska 91-38-53-243 91-38-53-207 mlynarska@urzad.gryfice.eu
15 Paulina Kwiecińska-Bogus 91 3853-252 91 3853-207 kwiecinska-bogus@urzad.gryfice.eu
16 Dagmara Ratajczak 91-38-53-244 91-38-53-207 ratajczak@urzad.gryfice.eu
17 Katarzyna Rojek 91-38-53-230 91-38-53-207 rojek@urzad.gryfice.eu
18 Alicja Bojówka 91 38 53 212 91 38 53 257 sekretarz@urzad.gryfice.eu
19 Agnieszka Skotnik 91-38-53-251 91-38-53-207 skotnik@urzad.gryfice.eu
20 Andrzej Szczepankiewicz 91-385-32-31 91-38-53-207 szczepankiewicz@urzad.gryfice.eu
21 Leszek Wójcikiewicz 91-38-53-259 91-38-53-207 wojcikiewicz@urzad.gryfice.eu
22 Anna Żołnowska 91 -38-53-241 91-38-53-207 zolnowska@urzad.gryfice.eu