Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Gryficach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacje o składach komisji OKW wraz z funkcjami

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Maria Księżak

Zastępca Przewodniczącego: Andrzej Wiesław Szymański

CZŁONKOWIE:

Paulina Justyna Bernasińska

Barbara Kazimiera Dębska

Elżbieta Krakowska

Marta Bożena Nowak

Włodzimierz Deonizy Blumensztain

Michał Jan Heilik

Sławomir Przemysław Maksymczuk

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Dominik Balcerzak

Zastępca Przewodniczącego: Katarzyna Janczewska

CZŁONKOWIE:

Dorota Magdalena Czupryniak

Karina Aleksandra Kusaj

Iwona Maria Taśmińska

Oliwia Górczyńska

Bartosz Daniel Michalonek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Patrycja Bułhak

Zastępca Przewodniczącego: Natalia Młyńska

CZŁONKOWIE:

Teresa Augustyna Błaszczyk

Roman Maciejewicz

Andrzej Wieczorek

Przemysław Jan Kondratowicz

Jacek Grzegorz Ratajczak

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Marcin Krystian Filewicz

Zastępca Przewodniczącego: Wanda Barbara Janecka

CZŁONKOWIE:

Alicja Marta Czarnocka

Emilia Nowakowska

Agnieszka Dominika Szczygieł-Kulka

Agnieszka Katarzyna Janek

Renata Lucyna Rogowska

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Renata Wojcieszonek

Zastępca Przewodniczącego: Brygida Urszula Sułek

CZŁONKOWIE:

Izabela Broszkiewicz

Marta Agata Górska

Karolina Teresa Szczeblewska

Zofia Genowefa Cieślakowska-Mitura

Ewelina Małgorzata Stołowska

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Wiktoria Kadrzyńska

Zastępca Przewodniczącego: Teresa Górska

CZŁONKOWIE:

Katarzyna Bułhak

Aleksandra Agnieszka Mulczyńska

Beata Walkowiak:

Bartosz Leon Kondratowicz

Urszula Szczepanik

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Iwona Barbara Tomczewska

Zastępca Przewodniczącego: Grażyna Lachowicz

CZŁONKOWIE:

Ryszard Balon

Monika Haracewiat

Barbara Leszczuk

Urszula Zadworna

Weronika Dagmara Czerwińska

Angelika Milena Jankowska

Magdalena Ewa Prokopowicz

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Zbigniew Zenon Krakowski

Zastępca Przewodniczącego: Karolina Julia Babiło

CZŁONKOWIE:

Krzysztofa Brożyńska

Eryk Sebastian Izdebski

Katarzyna Kamińska

Agnieszka Sikorska

Halina Stanisława Wiśniewska

Oliwia Wiktoria Górecka

Wiktoria Aleksandra Jaremko

Daria Janina Krawczyk

Edward Jan Szabunia

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Anna Ewa Dudzińska

Zastępca Przewodniczącego: Luiza Kowalska

CZŁONKOWIE:

Stanisław Władysław Anioła

Patrycja Paulina Czerniak

Elżbieta Krystyna Jarosz

Patrycja Stawicka

Agata Brożyńska

Mateusz Grzybowski

Władysław Makusz

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Bernarda Stanisława Żelaznowska

Zastępca Przewodniczącego: Elżbieta Piątkowska

CZŁONKOWIE:

Wioletta Anna Budziak

Marzena Jolanta Dzieża

Mateusz Andrzej Olek

Wiesław Zemlik

Joanna Derek

Karina Magdalena Markowska

Piotr Sać

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Janina Józefa Pawlak

Zastępca Przewodniczącego: Martyna Lewandowska

CZŁONKOWIE:

Agnieszka Małgorzata Jakubiak

Anna Kubicka

Igor Ostaszewski

Grażyna Danuta Zgierska

Justyna Anna Kaźmierska

Anna Nowak

Marta Sadowska

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Paulina Anna Kwiecińska-Bogus

Zastępca Przewodniczącego: Jolanta Kamila Wierzbicka

CZŁONKOWIE:

Kazimierz Grzybowski

Edyta Monika Lemańska

Agnieszka Marcinkowska

Jolanta Sikora

Maria Haller

Przemysław Jerzy Łukomski

Monika Nawrocka

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Lucyna Natalia Zientek

Zastępca Przewodniczącego: Monika Dorota Siemaszko

CZŁONKOWIE:

Izabela Agnieszka Bobrowska

Magdalena Urszula Przybylak

Justyna Szczęsna

Jolanta Janina Wrotniewska

Paweł Mariusz Nadolski

Elżbieta Józefa Stołecka

Karolina Wierzbicka

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Małgorzata Alicja Sikora

Zastępca Przewodniczącego: Aneta Kapcewicz

CZŁONKOWIE:

Paulina Katarzyna Bartniczuk

Patrycja Laura Brożyńska

Aleksandra Maksymczuk

Irena Maria Prusakiewicz

Stanisława Bogdanowska

Ewa Bujarowicz

Marek Krzysztof Piotrowicz

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Olga Patrycja Rzepecka

Zastępca Przewodniczącego: Magdalena Wiktoria Gromek

CZŁONKOWIE:

Edyta Agnieszka Dąbro

Andrzej Stanisław Martynowicz

Joanna Węclewska

Magdalena Paulina Heilik

Izabela Barbara Stachowska

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Marzena Majkut

Zastępca Przewodniczącego: Bogusława Szczawińska

CZŁONKOWIE:

Aleksandra Magdalena Brzozowska

Celina Grzybowska

Sławomir Adam Witkowski

Michał Paweł Dyjak

Karolina Ilona Majewska

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Aneta Sylwia Kłys

Zastępca Przewodniczącego: Dariusz Nicek

CZŁONKOWIE:

Karolina Anna Kubczyk

Teresa Mathes

Aleksandra Nikola Siemaszko

Edyta Lidia Kurek

Jolanta Piątkowska

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Aleksandra Joanna Trykacz

Zastępca Przewodniczącego: Sylwia Anna Kondratowicz

CZŁONKOWIE:

Sandra Bułhak

Małgorzata Irena Poźniak

Monika Joanna Żmuda

Wiktoria Natalia Kotecka

Irena Słoma

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Marta Maciejewicz

Zastępca Przewodniczącego: Janusz Piskorowski

CZŁONKOWIE:

Katarzyna Majewska

Monika Siemaszko

Dorota Zawadzka

Izabela Anna Martynowicz

Judyta Zasada

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Agnieszka Ewa Skotnik

Zastępca Przewodniczącego: Zenon Bronisław Szydlik

CZŁONKOWIE:

Radosław Łukasz Architekt

Anna Ewa Kryger

Krystyna Irena Wielgus

Paweł Bidler

Krystyna Maria Szydlik

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Leokadia Agata Goryniak

Zastępca Przewodniczącego: Magdalena Agnieszka Gołębiewska

CZŁONKOWIE:

Małgorzata Krzysiek

Roman Tchorowski

Agnieszka Teresa Sobczak

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22 w gminie Gryfice

SKŁAD KOMISJI:

Przewodniczący: Teresa Maria Profus

Zastępca Przewodniczącego: Ewa Kandyba

CZŁONKOWIE:

Jolanta Danuta Piotrowicz

Anna Aniela Zielińska

Grzegorz Wiktor Solarz-Kwiatkowski

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Daniel Igielski 28-05-2024 11:33
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Daniel Igielski 28-05-2024
Ostatnia aktualizacja: Leszek Wójcikiewicz 28-05-2024 15:44